Bizi Facebooktan Takip Etmek için Sayfamızı Beğenin

<>

Sohbetin Kalbi Seher Yıldızı:)

Vkontakte Rus Facebook ve Türkçe Yardım Sitesi VkontakteRussBKohtakta Rus Facebook ile VkontakteRuss Yardım Blogu Tanıtımı

Rusya Facebook benzeri sitesi ile sosyal ağlar arasında dünyanın gündemine oturdu.
Geçenlerde Haber Türk gazetesinde ve televizyon haberlerinde çıkan Rus Facebook sitesi BKohtakte (http://www.vkontakte.ru/) yapı özelliği itibariyle ve çalışma mantığıyla tıpa tıp Facebook ile aynı. Twitter hesabınızıda vkontakteruya bağlayabiliyorsunuz.

Facebook'tan bir kaç özelliği ile farklılık gösteriyor mesela ; Facebook'a MSN adresi ile üye olunurken vkontakteru'ya ise Telefon Numarası ile üye olunuyor.(Ücretsiz Kontör de Gitmiyor). Eendime söylim , Vkontakte'de ilk giriş yaparken çok güzel Rus kızlar da çıkıyordu başta bunun üzerine çapkınlar ve sapıklar siteye akınla üye olurken genelde Üyelik sorunları ile karşılaşanlarda oldu.

*Nasıl üye olabilirim?
*üyelik için Rusça bilmem şart mı?
*Üye olurken ücret isteniyor mu?
* Telefon numaramızı başkası görür mü?
* Telefon numaramızı yazarsak kontörümüz gider mi?
* Site Rusçadan Türkçeye nasıl çevirilir?

 
gibi gibi birçok sorunla karşılaşan Türk vatandaşlarımıza İlk Yardım elini BKohtakte sponsorluğunda http://www.blogger.com/ gene imdadımıza ulaştı. VkontakteRuss adı ile BKohtakte Turkish Help Blog sitesi yani Vkontakteru Türkiye üyeleri için Türkçe Yardım Blogunu hizmete açtı.

Vkontakte.ru ile ilgili tüm Detaylı Bilgi ve Türkçe Yardım / Destek için VkontakteRuss Blog Sitesini ziyaret ediniz.

DETAYLI BİLGİ için

 
VkontakteRuss http://www.vkontakteruss.blogspot.com/  tıklayın

  • Digg
  • Del.icio.us
  • StumbleUpon
  • Reddit
  • RSS

1 Yorum:

Roni Kazanova dedi ki...

Vkontakteruss Türkçe Bilgi Destek ve Yardım Forumu Sitesinde Vkontakte ile ilgili merak ettiğiniz her konuda bilgiye ulaşabilir ve bulamadıklarınızıda sorabilirsiniz.

www.vkontakteruss.blogspot.com

www.vkontakte.ru/yardim

Yorum Gönder